Kane iz penala spasio Englesku od poraza u Njemačkoj, Italija bolja od Mađarske

Nogometaši Italije pobijedili su selekciju Mađarske u Ceseni rezultatom 2:1 (2:0) u susretu 2. kola Lige “A” Lige nacija.

Nisu ‘Azzurri‘ imali jednostavnog protivnika ni večeras, ali nakon remija s Njemačkom, došli su do prve pobjede u ovom izdanju Lige nacija.

Golovima Nicola Barelle i Luce Pellegrinija u prvom dijelu riješili pitanje pobjednika. Do kraja utakmice, Mađari su uspjeli smanjiti i to autogolom Mancinija.

Reprezentacije Njemačke i Engleske remizirale su u Münchenu 1:1 (0:0) u susretu iste skupine “3”.

Više izglednih prilika imali su Nijemci, a i poništen gol u prvom dijelu koji je postigao Hofmann. Tada je bilo zaleđe, ali u nekoliko minuta kasnije nije. “Probušio” je Hofmann Pickforda koji je, ruku na srce, mogao bolje reagirati.

Gareth Southgate ne može biti zadovoljan igrom svoje reprezentacije, ali konačnim rezultatom ipak može. Harry Kane je u 87. minuti izborio penal, a na kraju ga i sam realizirao te postigao 50. gol za reprezentaciju.