Manchester United u sjeni utakmica Lige prvaka razbio Barnsley i upisao historijsku pobjedu u Carabao Cupu

ManchesterBAR

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u 4. kolo Carabao Cupa ubjedljivom pobjedom od 7:0 nad momčadi iz treće lige Engleske – Barnsleyjom.

‘Crveni đavoli’ su tako opravdali ulogu favorita i gostima nisu prepustili ni promil šanse za iznenađenjem i najavili povratak forme koji se očekuje od početka sezone.

U prvom poluvremenu, strijelci su bili Rashford, Antony i Garnacho, dok je u drugom dijelu Old Trafford svjedočio još plodnijem rezultatu.

Nove pogotke su postigli Rashford i Garnacho, dok je do dvostrukog učinka stigao i Eriksen koji je mrežu rivala pogađao u 81., odnosno 86. minutu.

Vrijedi napomenuti i to da je ovo najveća pobjeda jednog tima u Carabao Cupu i da je momčad Erika ten Haa ispisala historiju ovog takmičenja.