ŠTETA! Dinamo ispustio 2:0 na Maksimiru i ostao bez velikog trijumfa u Ligi prvaka

021024Bjelica

Dinamo Zagreb je u drugom kolu grupne faze Lige prvaka na Maksimiru remizirao 2:2 s francuskim Monacom.

Premda je momčad Nenada Bjelice vodila 2:0 zahvaljujući golovima Petra Sučića i Martine Baturine, primila je pogotke u 74. i 90. minuti pa se tako mora zadovoljiti samo remijem.

Povratak Monaca inicirao je kiks Nevistića. Dinamov golman krenuo je izlaziti na ubačaj iz kuta, ali se pritom okliznuo pa je Salisu glavom poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Gosti su ubacili u brzinu više nakon tog pogotka, a Dinamo to nije uspio izdržati. Bernauer neopreznom reakcijom na rubu kaznenog udarca skrivio je najstrožu kaznu koji je u 90. minuti realizirao Zakaria i tako postavio konačnih 2:2.

Dinamo sada ima bod iz dvije utakmice i nalazi se na 28. mjestu, dok je Monaco 14. sa četiri osvojena boda. U narednom kolu Dinamo će gostovati kod Salzburga dok će Monaco ugostiti Crvenu zvezdu.