U FORMI ŽIVOTA: Obrisao društvene mreže zbog uvreda navijača pa utrpao pet komada u pet utakmica!

041024Johnson

Tottenham je nadigrao Ferencvaroš rezultatom 1:2 na gostovanju u drugom kolu Europske lige.

Sarr je doveo goste u prednost u 23. minuti, dok je brzonogi ofenzivac Brennan Johnson u 86. minuti udvostručio prednost. Varga je četiri minuta kasnije ublažio poraz Mađara.

Pogotkom protiv Ferencvaroša nastavila se Johnsonova fantastična forma – bio je strijelac u petom susretu zaredom!

Velški reprezentativac poentirao je protiv Coventryja u Liga kupu (1:2), Brentforda (3:1) i Manchester Uniteda (0:3) u Premier ligi, te Qarabaga (3:0) i Ferencvaroša (1:2) u Europskoj ligi.

Johnson je prošle sezone u transferu teškom 55 milijuna eura stigao iz Nottingham Forresta u Tottenham. Bilo je to veliko iznenađenje s obzirom na to da šira nogometna javnost za njega nije znala.

Ove sezone odigrao je devet utakmica za Tottenham, dok je ukupno na 43 nastupa, postigao deset golova i podijelio deset asistencija. Ugovor mu vrijedi do 2028. godine, uz opciju produljenja na još jednu sezonu.

Johnson proživljava najbolje dane svoje karijere, ali prije nepunih mjeseca situacija je bila potpuno drugačija. Naime, navijači Tottenhama su ga vrijeđali na društvenim mrežama nakon poraza od Arsenala (0:1).

U tom susretu odigrao je 68 minuta, a nakon toga pod velikim pritiskom navijača obrisao profil na društvenim mrežama.