Jedan od najlegendarnijih napadača Premier lige ‘opleo’ po Salahu: “Ima veliki ego, mora se ozbiljno…”

Liverpool je u subotu poražen od Chelseaja sa 2:1, a nakon čega su uslijedile mnoge kritike koje naravno nisu zaobišle ni Mohameda Salaha.

‘Redsi’ su vezali tri poraza i nalaze se u veoma lošoj formi. Poraz od Chelseaja bio je okidač brojnim kritičarima, a među njima je i legendarni napadač Wayne Rooney, koji je prstom upirao najviše baš u Mohameda Salaha.

Zaista Salah nije ni sjena onog nogometaša iz ranijih sezona. Na pet od sedam mečeva nije uspio da postigne gol, odbrana ga ne zanima, te je u više navrata do izražaja dolazila i njegova sebičnost.

Wayne Rooney smatra da egipatski reprezentativac ima ozbiljan problem s egom nakon što je klub ovog ljeta doveo Floriana Wirtza, Huga Ekitikea i Alexandera Isaka.

“Sa dolascima igrača poput Isaka, Ekitikea i Wirtza uz količinu novca koja je na njihove transfere potrošena, šta Salah sada misli? Kako razmišlja? Vrhunski igrači svi imaju veliki ego, a on je jako dugo jedan od najboljih igrača u Premier ligi”, rekao je Rooney i dodao

“Mislim da je ova posljednja sedmica pokazala da kada sve ide dobro, kada se postižu golovi i kada se pobjeđuje, onda je sve sjajno. Ali, što se tiče ove sedmice, ona donosi pitanje o njegovoj radnoj etici”, poručila je legenda Manchester Uniteda.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime