ZANIMLJIV POTEZ! Daliću se nije dopalo ‘uvijek neugodno pitanje’, pa napravio ono što se (nije)očekivalo

Zlatko Dalić održao je danas press konferenciju pred utakmice Hrvatske protiv Farskih Ostrva i Crne Gore gdje se očekuje da ‘Vatreni’ osiguraju direktan plasman na Svjetsko prvenstvo.

Hrvatskoj je u mečevima protiv Farskih Ostrva i Crne Gore dovoljan bod da osigura nastup na Mundijalu i potrebo je zaista pravo čudo da se to na kraju ne dogodi.

Tako je danas izbornik Zlatko Dalić održao press konferenciju u kojoj je govorio u utakmicama koje će njegov tim odigrati u narednim danima. No, kako to inače i biva, jedno pitanje je privuklo posebnu pažnju.

Naime, vjerovatno i najzanimljivija situacija na pressici, kada su novinari Dalića pitali kako komentariše loše igre Dinama i činjenicu da je Hajduk lider hrvatskog prvenstva. Međutim, on nije bio previše zainteresovan da na to odgovori.

“Ne bi se štel mešati”, kratko je poručio Zlatko Dalić, a mnogi smatraju da izborniku hrvatskog nacionalnog tima nikako ne prijaju ovakva i slična pitanja.

Dalić je bio primoran uputiti još jedan poziv nakon što se povrijedio golman Kotarski koji je trebao biti prvi golman u narednom periodu. Zbog toga je morao napraviti (ne)očekivan potez i pozvati Ivana Pandura koji ranije nikada nije bio dio A tima.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime