Roberto Mancini se pobjedom protiv Saudijske Arabije predstavio navijačima!

Selekcija Italije, na čelu sa novim selektorom, Roberto Mancinijem, je u ST. Gallenu savladala ekipu Saudijske Arabije rezultatom 2:1, a susret je obilježio povratnik Mario Balotelli.

Popularni ‘Super Mario’ se nakon dugo vremena našao na spisku reprezentacije, što je odlučio maksimalno da iskoristi. On je u 21. minuti nakon prodora odlično šutirao i savladao golmana sa nekih 20tak metara za 1:0.

Mancini je umjesto Balotellija uveo još jednog špica, Belottija, koji mu se također odužio pogotkom nakon velike gužve u šesnaestercu u 58. minuti susreta.

Konačnih 2:1 postavio je Al Sheri u 72. minuti meča nakon katastrofalne greške Donnarumme koji je bez velike potrebe napustio svoj gol i omogućio protivniku laku realizaciju.