U Barceloni trenutno rade na dovođenju hrvatske zvijezde

Barcelona, kao fudbalski gigant, želi da ovo ljeto bude nezaboravno. Već su osigurali značajno pojačanje u Anthonyju Gordonu, ali to je tek početak njihovih “velikih planova”.

San o idealnom ljetu bi mogao postati stvarnost uz dolazak hrvatskog reprezentativca Joška Gvardiola koji bi trebao ojačati njihovu odbranu.

Kako izvještava COPE, Barcelona se bavi transferom igrača koji je nekada bio član Leipziga. Gvardiol je postao ključni član tima Pepa Guardiole otkako je prije skoro dvije godine stigao u City iz RB Leipziga za 90 miliona eura.

Ovaj hrvatski defanzivac, koji igra kao lijevi stoper, veoma bi odgovarao Barcinom sistemu pod vodstvom Hansa Flicka. Ipak, transfer Gvardiola za Barcelonu neće biti povoljan, s obzirom na visoku cijenu koju je Man City platio za njega.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime