Real Madrid planira svjetsku klasu u dvostrukom transferu od 185 miliona eura nakon što je Jose Mourinho ‘potpisao ugovor’

Jose Mourinho je potpisao svoj novi ugovor sa Real Madridom, prema Davidu Ornsteinu, a predsjednik kluba Florentino Perez navodno namjerava da Portugalcu odmah uruči dva elitna pojačanja.

Prema španskoj radio stanici COPE, Perez želi da prati Mourinhov povratak sa dva spektakularna pojačanja. Njegova prva meta je veznjak Paris Saint-Germaina Joao Neves.

Perez i Mourinho su se već dogovorili da ciljaju svjetsku klasu među vezistima ovog ljeta zbog neizvjesnosti oko budućnosti Eduarda Camavinge i Valverdea, a Neves se pojavio kao sanjani cilj.

Još jedna velika meta je osvajač Zlatne lopte Rodri, ali Manchester City je odlučan da zadrži Španca.

PSG, kao i City, ne planiraju prodati Madridu. Neves je dobio ogromnu cijenu od 110 miliona eura, i mnogi bi tvrdili da bi zapravo koštao i više od toga.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime