U pregovorima sa Pari Sen Žermenom u vezi sa Bredlijem Barkolom, Liverpul gleda da osigura dodatnu snagu u ofanzivi za budućnost i zainteresovan je za još jednog krilnog napadača.
Jasno je na koga ciljaju. Ibrahim Embaje se našao na meti Liverpula i deo je paketa kojeg klub pokušava da obezbedi iz francuske prestonice. U pitanju je značajna investicija, skoro 200 miliona evra, a na obojicu igrača su u Merzisajdu ozbiljno fokusirani.
Prema izveštajima saznaje se da je Fabris Hokins već obavestio da je Liverpul postigao sve dogovore o ličnim uslovima sa Embajeom, koji će, ukoliko se klubovi dogovore, potpisati ugovor na pet godina.
“Enfild” je ponuda kojoj Embaje nije mogao da odoli, odlučio se da odbaci sve daljnje pregovore sa Bajerom iz Leverkuzena. Odlazak iz Pariza je neminovan, kao i za Barkolu, jer za njih dvojicu nije bilo prostora u timu protiv Lansa.
🚨🚨 BARCOLA 🇫🇷 ET MBAYE 🇸🇳 SONT EN TRIBUNES CE SOIR !
— Actu Foot (@ActuFoot_) August 16, 2026
Ça sent la fin avec le PSG… pic.twitter.com/gCT0IfFBBa
Luis Enrike je kao trener jasno doneo ovu odluku, sada se čeka završetak pregovora. Kada je reč o Barkoli, Liverpul aktivno pokušava da isposluje transfer po ceni manjoj od 170 miliona evra. Iako su pregovori još u toku, pitanje ličnih uslova ne predstavlja prepreku jer je Barkola dao saglasnost za prelazak u Merzisajd.










