Peh za Juventus, Kenan Јildiz se povredio!

Juventusov fudbaler Kenan Јildiz mogao bi zbog povrede stopala da bude odsutan sa terena približno dva meseca, a italijanski mediji navode da nije isključena ni operacija.

Јildiz je igrao u nedelju, kada je Juventus pobedio Frozinone 1:0 na otvaranju nove sezone Serije A. Međutim, nakon meča, požalio se na bol u stopalu.

Turski reprezentativac je u ponedeljak prošao medicinske preglede u klupskom centru u Torinu. Prema pisanju Gazete delo Sport, rezultati nisu bili ohrabrujući. Očekuje se da će biti van terena oko dva meseca, dok će se odluka o mogućem operativnom zahvatu doneti nakon dodatnih procena.

Povreda stopala nije povezana sa ranijim problemima s kolenom, s kojim se Јildiz suočavao tokom završetka prošle sezone.

Juventusu ostaje još nedelju dana do kraja prelaznog roka. Za sada se ne očekuje da će klub tražiti direktnu zamenu za Јildiza.

Trener Lučano Spaleti može računati na Žeremija Bogu i pojačanje iz letnjeg roka, Kerima Alajgebovića, dok je Nikolo Gonzales ponovo u timu nakon pozajmice u Atletiko Madridu.

Juventus će sledeći meč u Seriji A igrati u subotu na domaćem terenu protiv Parme.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime