Španjolski wunderkind odveo City u četvrtfinale Liga kupa!

Manchester City je bez većih problema izborio prolazak u četvrtfinale engleskog Liga kupa. Građani su s 2:0 pobijedili Fulham, a najbolji igrač susreta bio je 19-godišnji Brahim Diaz.

Kevin de Bruyne ponovno je krenuo od prve minute i pokazao da je ozljeda koljena iza njega. Pep Guardiola je na klupi ostavio Sergia Aguera i Raheema Sterlinga, a priliku u napadu tako je dobio 19-godišnji Brahim Diaz.

Mladi Španjolac odlično je iskoristio priliku i postigao oba pogotka. Prvi je zabio u 18. minuti nakon udarca iz kuta, nakon uvježbane akcije Cityja. Konačni rezultat je postavio u 65. minuti nakon proigravanja Leroya Sanea.

Manchester City će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika iz dvoboja Leicestera i Southamptona koji će se odigrati 27. novembra jer je prvi termin otkazan zbog tragične smrti vlasnika Leicestera.

Građani brane prošlogodišnji trofej Liga kupa.