SVAKA ČAST! Ronaldo oduševio gestom prije utakmice s Ajaxom!

Ajax i Juventus remizirali su u srijedu navečer u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka (1:1).

Gosti su poveli preko Cristiana Ronalda u 45. minuti, dok su domaćini izjednačili pogotkom Davida Neresa odmah u prvoj minuti drugog poluvremena.

Mlada momčad Ajaxa odigrala je sjajnu utakmicu. Igrači trenera Ten Haga bili su bolja momčad u većem dijelu susreta, ali lopta je prolazila pored gola ili ju je zaustavljao raspoloženi Szczesny.

Zvijezda Juventusa Cristiano Ronaldo je ponovno oduševio nogometnu javnost, a osim pogotka, večer je učinio posebnom i jednom dječaku.

Naime, jedan od dječaka koji su izašli na teren s nogometašima je okrenuo glavu kako bi se iz neposredne blizine uvjerio je li to stvarno Cristiano Ronaldo.

Portugalac nije ostao hladan, nasmijao mu se i potapšao ga, što je kod dječaka izazvalo najljepšu moguću reakciju, odnosno osmijeh.