Hrabri Lecce zaustavio Conteov Inter: Juventusu prilika za bijeg

Nogometaši Leccea napravili su iznenađenje remiziravši 1:1 protiv Intera u dvoboju 20. kola talijanske Serie A.

Inter je tako drugo kolo zaredom ostao bez pobjede i otvorio priliku Juventusu da večerašnjim trijumfom protiv Parme pobjegne ‘Nerazzurrima’ na četiri boda prednosti.

U prošlom kolu Inter je pred svojim navijačima rezimirao 1:1 protiv Atalante, a istim rezultatom je završilo i gostovanje kod Leccea.

Inter je poveo u 71. minuti preko stopera Bastonija, a samo šest minuta kasnije domaći su izjednačili pogotkom Mancosua.

Bez pobjednika su završili i susretu između Brescije i Cagliarija (2:2) te Bologne i Verone (1:1). U prvoj nedjeljnoj utakmici Milan je svladao Udinese s 3:2.

Na tablici Serie A vodi Juventus s osvojenih 48 bodova i susretom manje, Inter je drugi sa 47 bodova, dok je Lazio treći sa 45 bodova.