Lecce senzacionalno pobijedio Lazio i probudio nadu za ostankom u Serie A

Lecce je iznenađujuće osvojio važna tri boda u borbi za ostanak nakon što je u prvoj utakmici 31. kola Serie A pobijedio Lazio sa 2:1.

Lazio je poveo na samom početku susreta pogotkom Caiceda, no uporni Lecce je uspio okrenuti rezultat unatoč neiskorištenom penalu.

Poravnao je Babacar u 30. minuti, a u finišu prvog poluvremena domaćin je mogao do preokreta, ali Mancosu je bio neprecizan. No, već u drugoj minuti nastavka Lecce je poveo nakon što je Lucioni matirao Strakoshu.

Do kraja susreta Lazio je dominirao terenom i tražio pogodak za 2:2, ali Gabriel je na golu Leccea briljirao. U samoj završnici utakmice Lazio je ostao s igračem manje nakon što je “pocrvenioPatric.

Lecce je ovom pobjedom pobjegao iz zone ispadanja preskočivši Genou, koja je sada na putu prema drugoj ligi.