Adem Ljajić ne misli stati: Postigao peti gol na posljednjih pet utakmica!

Adem Ljajić igra sjajno u posljednje vrijeme i ne misli stati. Danas je u okviru 12. kola Serije A ponovo bio strijelac i to protiv Cagliarija, što je njegov već peti pogodak u Seriji A ove sezone.

Torino je prekinuo crnu seriju od tri utakmice bez trijumfa demoliravši goste iz Cagliarija sa ubjedljivih 5:1. Mrežu gostiju načeo je Belotti već u drugoj minuti utakmice, da bi Adem Ljajić u 11. sjajnim udarcem udvostručio prednost domaćina.

U 38. minuti već je bilo 3:0, a strijelac fantastičnog gola je bio Benassi. Samo tri minute kasnije Melchiorri je donio tračak nade Cagliariju. Tek što se krenulo sa igrom u drugom dijelu Torino je preko Belossija postigao i četvrti pogodak i time definitivno riješio pitanje pobjednika.

Do kraja susreta još jedom se tresla mreža gostiju, i to u 59. minuti kada je sa jedanaest metara pogodio Andrea Belotti. Bila je ovo peta pobjeda Torina ove sezone što je dovoljno trenutno za sedmo mjesto na tabeli sa 19 bodova. Cagliari je dva mjesta slabije plasiran i ima 16 bodova.