Ahmedhodžić se ‘pretvorio’ u napadača svjetske klase, uslijedio je poziv: Vraćaj se, trebaš nam u BiH!

Bh. defanzivac Anel Ahmedhodžić dominira u engleskom Championshipu, a sa svojim Sheffield Unitedom je na putu da se vrati u Premier ligu.

Jučer je Sheffield United u 33. kolu engleskog Championshipa rezultatom 1:0 slavio na gostovanju kod fenjeraša Lutona. Jedini pogodak na utakmici postigao je u 79. minutu upravo Anel Ahmedhodžić i tako donio velika tri boda svom timu.

Ahmedhodžić kao da se pretvorio u napadača svjetske klase. Naime, ovo je 25-godišnjaku već drugi pogodak u aktuelnoj sezoni i to u dvije vezane utakmice.

Podsjećamo, u prošlom kolu Anel je bio strijelac za konačnih 3:1 u trijumfu protiv Middlesbrougha, dok na svom kontu ima i jednu upisanu asistenciju. Naravno, ništa nije moglo promaći ni navijačima reprezentacije Bosne i Hercegovine.

“Edin Džeko bi bio ponosan na tu završnicu. Brate, vraćaj se, trebaš nam u BiH”, bio je samo jedan od komentara ispod objave igrača na Instagramu.

No, jasno je da je za njega spuštena rampa u nacionalnom timu dok su tu Emir Spahić i Sergej Barbarez. Sportski direktor je dao do znanja da niko sebi ne smije dati za pravo da se “privremeno” oprašta od svetog dresa.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime