Allison u invalidskim kolicima, Klopp otkrio loše vijesti!

Brazilski reprezentativni vratar Alisson Becker zbog ozljede je morao napustiti igru u 38. minuti utakmice prvog kola Premier lige u kojoj je Liverpool na Anfieldu pobijedio Norwich 4:1.

Prvi vratar Liverpoola i po mnogima najbolji čuvar mreže na svijetu ozlijedio se u prvom poluvremenu. Alisson je prilikom ispucavanja lopte osjetio zatezanje u listu desne noge i odmah je pao na travnjak , a nakon intervencije liječnika, napustio je teren.

Zamijenio ga je Adrian, a Brazilac će sigurno propustiti utakmicu UEFA Superkupa u srijedu protiv Chelseaja, a vjerojatno i susret drugog kola engleskog prvenstva protiv Southamptona.

Alisson je osjetio kao da ga je nešto udarilo u list i nije mogao nastaviti, a to nikada nije dobar znak. Očito je da se radi o težoj ozljedi od istegnuća. Ne znamo još točno što je, ali ne izgleda dobro“, rekao je trener Liverpoola Jurgen Klopp.

Alisson je zbog velikih bolova Anfield napustio u invalidskim kolicima.