Ante Rebić show: Pogledajte Eintrachtovo epsko rušenje Bayerna!

Eintracht Frankfurt, ili bolje rečeno Ante Rebić, u finalu njemačkog kupa iznenađujuće je slavio protiv Bayern Münchena s 3:1. Nezaustavljivi Rebić je postigao dva gola, a još jedan dodao je Gaćinović.

Ovo je nevjerojatan uspjeh za klub iz Frankfurta, koji slavi svoj prvi trofej nakon 30 godina. Ujedno, ovo je bio oproštaj iz snova za trenera Frankfurta Niku Kovača, koji od sljedeće sezone seli baš u minhenski Bayern.

Utakmicu karijere odigrao je hrvatski napadač Ante Rebić, postigavši dva gola. Prvi gol zabio je u 11. minuti utakmice, kasnije je Robert Lewandowski poravnao rezultat, ali nezaustavljivi Rebić svojim drugim golom u 84. minuti doveo je Frankfurt do čuda.

Frankfurt prvak DFB Pokal Kovac cudo

Točku na i, za veliko slavlje Kovačeve momčadi, potvrdio je Mario Gaćinović golom u šestoj minuti sudačke nadoknade, za konačnih 3:1.

O vrhunskoj predstavi Rebića, koji je dobio nagradu za najboljeg igrača finala, dovoljno govori izjava štopera Bayerna, Matsa Hummelsa, nakon utakmice:

“Brz je kao strijela, nismo se mogli nositi s njim!”