APSOLUTNI HIT: Nezaustavljiva Gorica protutnjala Zaprešićem!

Gorica je nastavila nizati pobjede u 1. Hrvatskoj nogometnoj ligi, nakon Rijeke i Slaven Belupa slavili su s 3:1 u gostima kod Intera iz Zaprešića.

Inter je poveo u 10. minuti golom Andrića kojemu je to bio sedmi pogodak ove sezone, ali sjajni gosti su preokrenuli već do poluvremena.

Izjednačio je Dvorneković u 32. minuti nakon ubačaja Atiemwena s lijeve strane, a Atiemwen je golom u 43. minuti donio vodstvo Gorici. Nigerijcu je to bio peti gol ove sezone.

U nastavku se za konačnih 3:1 pobrinuo Mario Marina koji je zaigrao od 46. minute, a samo tri minute kasnije postigao pogodak.

Gorica je četvrta na ljestvici s 22 boda iz 12 utakmica, pet bodova zaostaje za vodećim Dinamom. Inter je na osmom mjestu s 10 bodova.