Argentina na rubu ispadanja: Messi i golman spriječili novu blamažu!

Nakon poraza od Kolumbije u prvom kolu Copa Americe, Argentina je izvukla remi 1:1 s Paragvajem.

Paragvajci su od početka susreta krenulo hrabrio i potpuno zasluženo su došli do boda, a ne bi bilo nezasluženo i da su uzeli puni plijen. S druge strane, Argentinci su odigrali još jednu lošu utakmicu i mogu biti sretni bodom.

Paragvaj je poveo u prvom poluvremenu pogotkom Sancheza koji je u 37. minuti pogodio sam kut vrata nemoćnog Armanija nakon odličnog prodora Almirona.

Messi je izjednačio iz kaznenog udarca u 57. minuti. Penal za Argentinu dosuđen je zbog igranja rukom Pirisa koje je utvrđeno tek nakon gledanja VAR-a.

Samo šest minuta kasnije i Paragvaj je dobio priliku s bijele točke, ali je udarac Gonzaleza Armani uspio obraniti i zadržati Argentinu u igri za prolazak u četvrtfinale.