Armin Hodžić majstorskim golom odveo Dinamo do nove pobjede! [VIDEO]

Aktualni hrvatski prvak, Dinamo Zagreb, nastavlja s pozitivnim rezultatima u novoj sezoni. Nakon remija na otvaranju sezone i gostujuće pobjede protiv Iste, jučer su na Maksimiru svladali Slaven Belupo s 2:1.

Modre je u 19. minuti susreta u vodstvo doveo povremeni bosanskohercegovački reprezentativac Armin Hodžić majstorskim primanjem i sjajnom završnicom. Prednost Dinama povećao je Marko Lešković pogotkom u 42. minuti.

Počasni pogodak za goste u posljednjim minutama utakmice atraktivno je petom zabio Bruno Bogojević. Dinamo je u ovom trenutku vodeća momčad 1. HNL s bodom i utakmicom više od Rijeke i Osijeka.

Trener hrvatskog prvaka, Nenad Bjelica, na vrata Dinama postavio je Dominika Livakovića, inače trećeg vratara hrvatske reprezentacije, prvi put nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji i srebrne medalje.

Danas su u 1. HNL na rasporedu dvije utakmice. Od 17:30 sati Gorica dočekuje Inter Zaprešić, a u 21 sat sastaju se Lokomotiva Zagreb i Rudeš.