Arsenal minimalno slavio protiv West Hama, neočekivani kiks Wolvesa

Pet utakmica u poslijepodnevnom terminu u engleskoj Premier ligi donijelo je tek četiri pogotka.

Arsenal je uz puno muke slavio u londonskom dvoboju protiv West Hama. Heroj je u 78. minuti bio Lacazette koji je zabio na asistenciju Özila.

‘Topnici’ su ovom pobjedom došli trećeg slavlja u nizu i 40. boda te su sad na devetom mjestu tablice.

Na šestom mjestu s tri boda više od Arsenala je Sheffield koji nastavlja nizati sjajne rezultate te je četvrtom utakmicom bez poraza u nizu došao na rub pozicija koje vode u Europu.

Gol za minimalnu pobjedu protiv fenjeraša Norwicha zabio je Sharp koji je bio najviši u skoku nakon centaršuta Lundstrama.

Sheffield je tako s ovom pobjedom iskoristio kiks petoplasiranog Wolvesa koji su odigrali siromašnih 0:0 protiv Brightona za prvi remi nakon dvije vezane pobjede. Wolvesi zaostaju dva boda za četvrtim Chelseajem.

Crystal Palace je do treće pobjede u nizu došao s minimalnom pobjedom 1:0 protiv Watforda koji tone prema zoni ispadanja, a pobjednički gol je zabio Ayew u 28. minuti.

Jedinu gostujući trijumf u ovih pet utakmice je ostvario Newcastle u susretu protiv Southamptona. Gol za vrijedna tri boda djelo je Saint-Maximina u 79. minuti.