Arsenal skupo platio cijenu pobjede: Zastrašujuća ozljeda zvijezde Topnika

Nogometaši Arsenala prvi su četvrtfinalisti engleskog FA Kupa. Topnici su u dvoboju osmine finala u ponedjeljak navečer kao gosti pobijedili trećeligaša Portsmouth rezultatom 2:0.

Portsmouth se dobro držao u prvih 45 minuta. Arsenal je dominirao u posjedu lopte, ali domaći su iz kontranapada zaprijetili nekoliko puta. Vodeći pogodak za gostujući sastav zabio je Sokratis u sudačkoj nadoknadi.

Početkom drugog dijela dogodio se pad u igri trećeligaša, a ‘Topnici’ su potpuno zagospodarili travnjakom. Već u 51. minuti Nketiah pogađa za 2:0 i rješava pitanje pobjednika.

Međutim, nakon utakmice više se pričalo o potencijalno teškoj ozljedi Lucasa Torreire nakon neopreznog starta Portsmouthovog Jamesa Boltona u 16. minuti.

Zvijezda Arsenala iznesena je s travnjaka, a posljednje informacije govore kako ipak nije morao u bolnicu. Koliko je ozljeda ozbiljna još nije potvrđeno.