Arsenal upisao prvu pobjedu na Emiratesu protiv Burnleyja

Ekipa Arsenala porazila je Burnley u prvom meču 2. kola engleskog Premiershipa rezultatom 2:1 te je tako ostvarila drugu pobjedu u ovoj sezoni.

Fantastičan meč odigrao je Dani Ceballos koji će ovu sezonu provesti na posudbi u Londonu. Španac je uposlio Lacazzettea kojem nije bilo teško da matira golmana i tako dovede svoj tim u vodstvo.

Primljeni pogodak kao da je razbudio igrače Burnleyja koji su napadali prema golu Arsenala, a plod takve igre stigao je u 43. minuti kada Barnes više sretno nego spretno postiže gol za 1:1, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Pobjedu Arsenalu u ovom susretu i nova tri boda donio je sjajni Aubameyang u 64. minuti kada je rutinski riješio jednu situaciju, a 2:1 će se na kraju ispostaviti kao konačni rezultat.