Atalanta izgubila u zadnjoj minuti, Real kiksao na Bernabeuu!

U drugom kolu Lige prvaka u terminu od 19 sati odigrane su dvije utakmice. Club Brugge senzacionalno je osvojio bod kod Reala (2:2), dok je Shakhtar slavio kod Atalante 1:2.

Shakhtar Donetsk osvojio je tri boda na gostovanju u Italiji pobijedivši Atalantu 2:1 u susretu 2. kola grupe C Lige prvaka.

Pobjednički gol za Ukrajince na San Siru u Milanu postigao je Solomon u posljednjoj akciji na dvoboju. Atalanta je povela u 28. minuti golom Zapate, a izjednačio je Junior Moraes u 41. minuti.

Klub iz Bergama je u 16. minuti propustila realizirati najstrožu kaznu, kad je Pyatov obranio Iličićev pokušaj.

Na Santiago Bernabeuu je Club Brugge vodio 2:0 golovima Dennisa u 9. i 39. minuti. Na 1:2 smanjio je Ramos u 55. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Casemiro u 85. minuti.