Atalanta pobjedom na mišiće protiv Cagliarija prestigla Romu!

Posljednji meč 22. kola Serije A donio je duel Cagliarija i Atalante na Sardegna Areni, gdje je gost slavio minimalnu pobjedu od 1:0 i na taj način prestigli Romu.

Utakmicu u kojoj nije viđen veliki broj prilika odlučio je Hateboerov gol sa otvaranja drugog poluvremena. Igrala se 50. minuta kada je Castagne ubacio, a Hateboer glavom pogodio za, ispostavilo se, konačnih 0:1.

Izuzetna teška utakmica za igranja sa dosta taktiziranja ali je Atalanta uspjela osvojiti puni plijen. Cagliari je mogao do izjednačenja u samom finišu susreta ali je Deiolin pogodio okvir gola.

Atalanta nakon ove pobjede ima 35 bodova i uspjela je prestići Romu (koja također ima 35 bodova) na petoj poziciji, dok je Cagliari na 15.