Auu gdje čovjek pogodi! Perfektan slobodnjak Sadra Ramireza protiv La Corune!

U uvodnom meču 13. kola španske La Lige danas su fantastičnu utakmicu odigrali Malaga i Deportivo La Coruna. U sjajnoj i golovima bogatoj utakmici domaći su slavili sa 4:3 golom u sudijskoj nadoknadi.

La Coruna je povela sa penala golom Borgesa u 4. minuti, da bi domaćin izjednaćio također sa penala u 13. minuti preko Santosa. Najljepši detalj na utakmici viđen u 40. minuti kada je Sandro Ramierz perfektno izveo slobodni udarac i skinuo paučinu sa gola gostiju.

Kada je Santos u 56. minuti pogodio za 3:1 činilo se da je utakmica riješena. Ali, gosti se nisu predavali. Andone je u 72. minuti smanjio na 3:2, da bi devet minuta kasnije Borges postigao svoj drugi gol za izjednačenje rezultata.

Ipak, duboko u sudijskoj nadoknadi Ontiveros pogađa i donosi Malagi velika tri boda.