Najbolji nogometaš i kapiten reprezentacije BiH Edin Džeko je turski Fenerbahče zamijenio Fiorentinom i napravio kobnu grešku.
Jedan od najboljih strijelaca modernog nogometa je zakucan za klupu ‘Viole’, posljednjeplasirane momčadi Serie A.
Trener(i) i ne pokušavaju iskoristiti činjenicu da Džeko samo svojim prisustvom na terenu može pomoći momčadi i to im se žestoko obija u glavu tokom prvenstva.
Ipak, to bi se moglo promijeniti s obzirom da se Barcelona interesuje za Džekinog direktnog konkurenta za minutažu.
Blaugrana prema pisanju Calciomercata želi Moise Keana, mladog napadača zbog kojeg veteran ne igra u Italiji.
Španski velikan navodno želi transfer 25-godišnjaka već u januaru i tim povodom je održano nekoliko sastanaka na predstavnicima ovog nogometaša.
Iako je u blagom padu forme, italijanski izvor prenosi kako je Kean glavna meta Flicka i stručnog štaba sa Camp Nou stadiona, što može obradovati Džeku u 2026. godini.
39-godišnjak je ove sezone odigrao tek nešto više od 550 minuta u svim takmičenjima i zabio dva gola, oba u sklopu Konferencijske lige.










