Barcelona nadigrala Manchester United i prošla u polufinale Lige prvaka!

Barcelona je potvrdila da je kvalitetnija od Manchester Uniteda i zasluženo je prošla u polufinale Lige prvaka.

Nakon pobjede 1:0 u Manchesteru, na Camp Nouu bila je bolja s 3:0 i s ukupnih 4:0 prošla u među četiri najbolje momčadi na Starom kontinentu.

United je rano zaprijetio, već u prvoj minuti Rashford je pogodio gredu. No, Barcelona je ubrzo zagospodarila terenom i do 20. minute došla do dva pogotka.

Prvo je u 16. minuti Rakitić uzeo loptu Ashleyju Youngu, Messi je došao u do lopte i udarcem s nekih 18 metara pogodio za vodstvo. Četiri minute kasnije Messi je došao do drugog pogotka.

Drugi pogodak ide na dušu Davida De Gee koji je neobjašnjivo loše reagirao nakon udarca Messija s 20-ak metara, lopta mu je prošla ispod tijela i završila u mreži.

U nastavku drugog dijela Barcelona dolazi do trećeg pogotka. Fenomenalno je pogodio Coutinho kojem je Alba dodao loptu na nekih 20-tak metara, a ovaj se namjestio na udarac i zabio za 3:0.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a Barcelona je s ukupnih 4:0 potpuno zasluženo, ali i očekivano izborila plasman u polufinale.