Barcelona golovima golobradog Fatija porazila Levante

Nogometaši Barcelone večeras su na Camp Nou u sklopu 22. kola La Lige trijumfovali protiv Levantea rezultatom 2:1.

U 30. minuti Messi genijalno pronalazi mladog Fatija, on izlazi sam ispred gostujućeg golmana i rutinski postiže gol za vodstvo od 1:0.

Samo minutu nakon toga, Messi upisuje još jednu asistenciju, a Ansu Fati postiže drugi gol kojim je svoje ime zlatnim slovima upisao u historiju La Lige.

Naime, ovaj 18-godišnji igrač Barcelone postao je najmlađi igrač u historiji španskog prvenstva koji je postigao dva pogotka na jednom meču.

Sve što je Levante uspio uraditi do kraja dvoboja je utješni pogodak u 92. minuti.

Pobjedom protiv Levantea Barcelona je ostala na drugom mjestu španske La Lige sa tri boda manje od Real Madrida (46). Levante je na 13. sa 26 osvojenih bodova.