Barcelona na krilima magičnog Messija jednom nogom u finalu Lige prvaka!

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Camp Nou u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka ekipu Liverpoola rezultatom 3:0 i tako stekli veliku prednost uoči revanša u Engleskoj.

U 26. minuti. Jordi Alba je fenomenalno uposlio Luisa Suareza, koji se sjajno snalazi u srcu šesnaesterca i dovodi Barcelonu u vodstvo.

U drugom poluvremenu Liverpool je napadao, a Barcelona postizala pogotke. Sjajnu akciju su izveli Katalonci, Suarez je pogodio prečku, a prvi na odbijenu loptu naletio je Messi i udvostručio prednost Barce. Igrao se 75. minut.

Osam minuta prije kraja meča vidjeli smo i potez večeri. Briljantni Messi je spektakularno izveo slobodnjak za svoj jubilarni 600. pogodak u dresu Barcelone i konačnih 3:0 na večerašnjoj utakmici.