EKSKLUZIVNO: Barcelona pronašla zamjenu za Piquea u talijanskoj Serie A!

Barcelonin Gerard Pique našao se na udaru kritičara nakon loših igara na početku nove sezone. Katalonci su navodno pronašli zamjenu za 31-godišnjeg stopera, a riječ je o igraču Intera, Milanu Škriniaru.

Barcelona je u posljednjem šestom kolu španjolskog prvenstva šokantno poražena na gostovanju kod fenjeraša Leganesa s 2:1. Glavni krivac za poraz bio je Gerrard Pique.

Naime, španjolski stoper je kod prvog pogotka Leganesa zaboravio čuvati protivničkog napadača El Zhara, koji je u nastavku akcije nadskočio Vermaelena i postigao pogodak. Potom, samo minutu kasnije, napravio je novu neshvatljivu pogrešku.

Pique je ničim izazvan umjesto da izbije loptu van terena, idealno asistirao Leganesovom Oscaru Rodriguezu koji je lakoćom poslao loptu u praznu mrežu.

Prema tvrdnjama Gazzette dello Sport, uprava Barce je nakon te utakmice i službeno odlučila krenuti u posao dovođenja Piqueove zamjene, a riječ je o stoperu milanskog Intera, Milanu Škriniaru.

Katalonci ga žele već u januaru, a spominje se da su pripremili ponudu tešku 80 milijuna eura. Za sada još uvijek nije poznato što uprava Intera misli o ovoj ponudi Barce.

Da li je Škriniar pravi tip igrača za Barcelonu?