Barcelona rutinski protiv Intera, odlična asistencija Rakitića!

Barcelona je u trećem kolu Lige prvaka na Camp Nou pobijedila Inter s 2:0. Pogotke za katalonsku momčad postigli su Rafinha (32) i Jordi Alba (83). U ranije odigranom susretu ove skupine PSV i Tottenham odigrali su 2:2.

Barcelona je igrala bez Lionela Messija, a njegov izostanak bio je očit u napadačkom djelu igre. Međutim, Valverdeova momčad je odigrala besprijekornu utakmicu i zasluženo slavila protiv nemoćnog Intera.

Prvi pogodak na utakmici djelo je Brazilca Rafinhe u 32. minuti. Kod drugog pogotka Barce ključnu ulogu imao je Ivan Rakitić koji je sjajno asistirao u 83. minuti Jordiju Albi.

Zadnji domaći poraz u Ligi prvaka bio je prije pet godina, protiv Bayerna (1:3). Katalonci su odigrali 29 domaćih utakmica, a ostvarili su 27 pobjeda!

Barcelona je vodeća na ljestvici s maksimalnih devet bodova, drugi je Inter s po šest bodova, dok Tottenham i PSV imaju po bod.