Barcelona utrpala ‘petardu’, VAR poništio Villarrealu čak tri gola

220924Lewandowski

Nogometaši Barcelone pobijedili su na El Madrigalu u šestom kolu La Lige momčad Villarreala rezultatom 5:1 te su tako zadržali maksimalan učinak na početku nove sezone.

Već u osmoj minuti poništen je gol Pina nakon što se gledao VAR zbog zaleđa. Uslijedilo je razdoblje susreta koje je pripalo Barceloni pa su do 35 minute zabili dva gola preko dvostrukog strijelca Lewandowskog.

No, samo tri minute kasnije Perez je zabio gol i vratio Villarreal u igru. Ujedno je 2:1 za Barcelonu bio rezultat prvog dijela.

Već u petoj minuti drugog poluvremena novi poništen gol Villarreala koji je zabio Pepe. Opet se gledao VAR i ustanovilo se zaleđe.

Osam minuta kasnije Torre zabija treći gol za Barcelonu večeras. Mogao je osam minuta kasnije Lewandowski riješiti sve, ali je pogodio stativu iz kaznenog udarca.

Već u sljedećem napadu treći poništen gol Villarreala. Ovaj put se uzalud veselio Barry, a opet je označeno zaleđe nakon VAR-a.

Sve dileme oko pobjednika riješio je Raphinha 15 minuta prije kraja susreta, a u 83. minuti uslijedila je nova magija Yamala koji je majstorski uposlio Raphinhu koji zabija svoj drugi gol za konačnih 5:1.

Barcelona je i dalje vodeća s perfektnim učinkom te ima četiri boda više u odnosu na drugoplasirani Real Madrid. Villarreal je na petom mjestu.