Bayer Leverkusen pobijedio Stuttgart i prikovao ga za dno tablice!

U petak je odigran prvi susret 12. kola Bundeslige. Bayer Leverkusen je na svom terenu pobijedio posljednjeplasirani Stuttgart, a junak utakmice bio je Kevin Volland koji je zabio oba pogotka.

Nakon dva poraza u nizu, Apotekari su se vratili pobjedama. Momčad Heika Herrlicha upisala je zasluženu pobjedu (2:0) protiv posljednjeplasiranog Stuttgarta.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u nastavku je mrežu gostiju načeo Volland u 78. minuti. Havertz je lijepo nabacio za Vollanda koji rutinski zabija glavom, a pet minuta kasnije Volland zabija još jednom, ovaj put iz kontranapad i nakon asistencije Alarija.

Bayer je sada na 10. mjestu Bundeslige s 14 bodova, dok je Stuttgart ostao posljednji s osam. Na vrhu je Borussia iz Dortmunda s 27 bodova.