Bayern bolji od Milana, Bale strijelac za Real Madrid!

Noćas su odigrane tri utakmice International Champions Cupa. Bayern je slavio protiv Milana dok su Real i Atletico bili uspješniji izvođači kaznenih udaraca od Arsenala i Guadalajare.

Arsenal je prokockao pobjedu protiv Real Madrida u dvoboju koji je završio 2:2 pa je ‘Kraljevski klub’ bio uspješniji u lutriju kaznenih udaraca.

Već u devetoj minuti Real je ostao zbog drugog žutog kartona bez Nacha koji je igrao rukom u svojem kaznenom prostoru te je još uz to i dosuđen penal za Arsenal. Siguran realizator bio je Alexandre Lacazette.

Na sredini prvog dijela već je bilo 2:0 za londonski klub nakon pogotka Pierre-Emericka Aubameyanga da bi krajem prvog dijela drugi žuti u redovima Arsenala dobio Sokratis.

U nastavku utakmice priliku je dobio Gareth Bale, a u 56. minuti odužio se pogotkom za 2:1. Samo tri minute kasnije Marco Asensio poravnao je na 2:2.