Bayern kiksom u pokrajini Bavarskoj ugrozio titulu?!

U 31. kolu Bundeslige pretposljednji Nürnberg osvojio je veliki bod na domaćem terenu protiv Bayerna 1:1 i tako gigantu lige ugrozio plasman za titulu.

U prvom poluvremenu ekipa Nike Kovača nije uspjela ugroziti gol domaćina, pa se tako na desetominutni odmor otišlo rezultatom 0:0.

Već na početku drugog, hladan tuš za Bavarce. Pereiera je pokupio odbijenu loptu i zacukao je u sami ugao gola Ulreicha koji je bio nemoćan.

Bayern je nakon pogotka domaćina krenuo svim silama u opsadu gola koja je urodila plodom u drugoj dionici drugog poluvremena. Coman je povukao loptu u srce terena i poslao centaršut kojeg u gol pretvara Gnabry. Igrala se 75. minuta, a ove sezone odlični Gnabrty je postavio konačan rezultat.

Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, a Bayern je prvi sa 71 bodom, Dortmund je drugi sa 69 i tako se ponovno vratio u utrku za naslov prvaka. Nürnberg je ovim bodom stigao do 17. mjesta s 19 bodova, a bod manje ima zadnji Hannover.

Bayern ima dosta težak raspored do kraja. U sljedećem kolu mu dolazi Hannover, a onda ide u goste kod RB Leipziga, a u zadnjem kolu očekuje ga okršaj s Frankfurtom koji se bori za Ligu prvaka.

Dortmund će igrati protiv Werdera, Fortune i Borussije M.