Bayern žestoko oštećen u Madridu: Ronaldo iz ofsajda presudio Bavarcima!

Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu u revanš utakmici četvrtine finala Lige prvaka Savladao minhenski Bayern nakon produžetaka rezultatom 4:2 i tako se plasirao u polufinale najelitnijeg svjetskog klupskog takmičenja.

[ads1]

Bavarci su poveli u 53. minuti preko Lewandowskog koji je bio siguran sa bijele tačke. U 68. minuti Ronaldo izjednačuje nakon ubacivanja Casemira, a samo minutu kasnije Bayern ponovo ima prednost nakon autogola Ramosa.

Velike nevolje za Bavarce započele su u 84. minuti kada je zbog drugog žutog kartona isključen Arturo Vidal. Čileanac je u klizećem stratu odbio loptu ispred Asensija, no neuvjerljivi Kassai mu je pokazao drugi žuti karton…

Real je u 105. minuti stigao do izjednačenja, opet je zabio Cristiano Ronaldo. Portugalac je ovoga puta prihvatio ubacivanje Ramosa s lijeve strane, pa lijevom nogom matirao Neuera. No, Ronaldo je ovaj gol postigao iz evidentnog ofsajda.

Do kraja drugog produžetka Madriđani su postigli još dva gola i do vrha napunili mrežu nemoćnih Bavaraca.