Bayern potpuno ponizio Tottenham, Zvezda srušila Olympiacos!

Osim utakmice između Manchester Cityja i Dinama (2:0), odigrano je još pet dvoboja 2. kola Lige prvaka. U najatraktivnijem meču Bayern je u Londonu deklasirao Tottenham s čak 7:2.

Tottenham je poveo u 12. minuti pogotkom Sona, a Bayern je do kraja prvog poluvremena golovima Kimmicha (15) i Lewandowskog (45) uspio preokrenuti rezultat.

U drugom dijelu Gnabry je bio nezaustavljiv i sa četiri pogotka (53, 55, 83, 88) uništio aktualnog europskog doprvaka. Lewandowski je u 87. minuti svojim drugim pogotkom postavio konačnih 7:2.

U istoj grupi Crvena zvezda je preokretom stigla do pobjede 3:1 protiv Olympiacosa. Gosti su poveli u 37. minuti pogotkom Semeda i držali vodstvodo 58. minute, kad su ostali s igračem manje.

Samo četiri minute kasnije sprski prvak je izjednačio pogotkom Vulića, a sva tri boda Zvezdi su osigurali Milunović i Boakye.

Bayern je na vrhu ljestvice s maksimalnih šest bodova, Crvena zvezda je druga s tri, a po jedan imaju Olympiacos i Tottenham.

U grupi D Atletico Madrid je s 2:0 upisao pobjedu na gostovanju kod moskovskog Lokomotiva. U 48. minuti Španjolci su poveli pogotkom Joao Felixa. Deset minuta kasnije Thomas postavlja konačnih 2:0.

Juventus je s uvjerljivih 3:0 nadigrao Bayer Leverskusen golovima Higuaina (17), Bernardeschija (62) i Cristiana Ronalda (89).

Juventus i Atletico su na vrhu ljestvice sa po četiri boda, Lokomotiv je treći sa tri, a Bayer je bez bodova.

U grupi A PSG je s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju kod Galatasaraya, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Icardi u 52. minuti susreta. U ranijem terminu Real je u Madridu izvukao bod protiv Club Bruggea odigravši 2:2.

Na ljestvici vodi PSG s maksimalnih šest bodova, drugi je Club Brugge s dva, a po jedan imaju Galatasaray i Real Madrid.