Bayern se okliznuo na startu Bundeslige, fantastična partija Ibiševića

Nogometaši Bayerna i Herthe podijelili su bodove na Allianz Areni u okviru prvog kola Bundeslige odigravši neriješeno 2:2.

Nakon što nije bilo uzbuđenja u prvoj polovini prvog poluvremena, Lewandowski je na asistenciju Gnabryja u 24. minuti doveo Bayern u vodstvo.

U 36. minuti Lukebakio uputio snažan udarac iz daljine, lopta je pogodila Ibiševića u leđa, prevarila golmana i završila u mreži za 1:1.

Samo što su se domaći oporavili od šoka, uslijedio je novi. Raspoloženi Ibišević je fenomenalno uposlio Grujića, koji sigurno matira golmana i donosi preokret za ekipu Herthe.

Krenuo je Bayern silovito u nastavku. Nakon niza napada i prilika, Lewandowski je pogodio sa bijele tačke za ispostavit će se konačan rezultat utakmice u 60. minuti utakmice.

Bayern je tako već na startu prvenstva napravio veliki kiks te trenera Niku Kovača očito čeka težak posao u nastavku sezone. Gosti iz Berlina moug biti izuzetno zadovoljni večerašnjom predstavom bh. legende Vedada Ibiševića koji je igrao do 63. minute.