Bayern stigao do nove pobjede, Ibišević strijelac u pobjedi Herthe!

U susretu 13. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je s 2:1 slavio na gostovanju kod Werdera. Junak susreta bio je Serge Gnabryj koji je s dva pogotka riješio utakmicu te donio tri važna boda Kovačevoj momčadi.

Gnabry je prvi pogodak postigao u 20. minuti kada je iz drugog pokušaja iz blizine uspio matirati vratara Pavlenku. Do kraja poluvremena Werder je izjednačio u 33. minuti kada je Osako iskoristio dodavanje Krusea.

Pogodak vrijedan sva tri boda, a možda i Kovačevog posla, Gnabry je zabio u 50. minuti nakon što mu je asistirao Muller. U samoj završnici susreta Werder je ostao s igračem jer je u drugoj minuti nadoknade isključen Moisander.

Berlinska Hertha je slavila s 2:0 na gostovanju kod Hannovera, a strijelci za berlinsku momčad bili su Torunarigha u 44. te  Ibišević u 73. minuti.