SANTIAGO BERNABEU SLAVI: Real Madrid svladao Valenciju!

Real Madrid je nastavio u pobjedničkom raspoloženju. Nakon slavlja kod Rome u utorak u Ligi prvaka, kraljevski klub je u nedjelju navečer na Santiago Bernabeuu pobijedio Valenciju 2:0.

Solarijeva momčad povela je nakon autogola Wassa u osmoj minuti susreta. Danski reprezentativac je matirao svog vratara nakon ubačaja Carvajala. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku susreta bilo je prilika na obje strane, ali bez pogodaka, sve do 83. minute kada Vazquez zabija na asistenciju Benzeme za konačnih 2:0.

Real je ovom pobjedom skočio na peto mjesto Primere, sa svega tri boda manje od prvoplasirane Seville, koja ima utakmicu manje.

Real ove sezone, za prvoplasiranom Sevillom (ima utakmicu više) zaostaje svega tri boda, dok za najvećim rivalom, Barcom svega dva, a ona u nedjelju igra protiv Villareala.