Bešiktaš propustio tri pogotka prednosti u derbiju s Fenerbahčeom!

U ponedjeljak navečer odigran je derbi 23. kola turskog nogometnog prvenstva između Bešiktaša i Fenerbahčea.

Bešiktaš je na svom terenu odigrao 3:3 protiv Fenerbahčea iako je na poluvremenu vodio sa 3:0. Domaći su poveli u 10. minuti pogotkom Gonula, a do kraja prvog dijela stigli su do visokog vodstva golovima Yilmaza (18-11m, 45+2).

Međutim, u nastavak utakmice igrači Bešiktaša su ušli preopušteno što je Fenerbahče iskoristio i u razmaku od samo 10-ak minuta postigao tri gola za izjednačenje, a strijelci su bili Zajc (55), Ciftpinar (61) i Kaldirim (67).

Treći Bešiktaš sada ima 40 bodova, 11 manje od vodećeg Istanbula, a pet manje od drugog Galatasaraya, dok je Fenerbahče uspio izaći iz zone ispadanja, sada je 14. sa 25 bodova.