BEZ MILOSTI: Chris Smalling razbio nos Lionelu Messiju!

Manchester United je na Old Traffordu ugostio Barcelonu u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka. Rezultat nakon prvog poluvremena je 0:1 za goste.

To je prvi službeni susret ova dva europska velikana nakon 2011. godine i finala Lige prvaka na Wembleyu. Zanimljiv je podatak da Barcelona u dosadašnja četiri gostovanja na Old Traffordu nikad nije pobijedila.

Katalonci su poveli u 12. minuti autogolom Shawa. Busquets je fenomenalno pronašao Messija koji iz drugog plana ubacuje na drugu stativu gdje Suarez glavom puca, a lopta se na putu do gola odbila od Shawa i promijenila smjer.

Do kraja prvog dijela nije bilo pogodaka, a trenutak koji je obilježio prvih 45 minuta je start Smallinga na Messija u 29. minuti. Stoper Uniteda se poput vlaka zaletio u Argentinca i raskrvario mu nos.