BiH na krilima Edina Višće savladala Južnu Koreju!

Nogometna reprezentacija BiH, savladala je domaću selekciju Južne Koreje danas sa 3:0, a junak susreta bio je bh. internacionalac Edin Višća koji je postigao 3 pogotka.

Otvorena utakmica sa dobrim tempom na obje strane terena, krunisana je pogotkom Višće u 30. minuti na asistenciju Čivića za vodstvo Zmajeva. Dvije minute je trajalo vodstvo BiH, jer je Lee poravnao rezultat nakon što je odmjerenim udarcem lobova golmana Šehića.

U samom finišu prvog poluvremena, Haris Duljević je maestralno uposlio Višću koji postiže svoj drugi pogodak i na odmor svoju reprezentaciju vodi rezultatom 2:1.

U 80. minutu Višća stavlja tačku na svoju sjajnu utakmicu lijepim pogotkom na asistenciju Bajića, kada je iz ‘prve’ matirao domaćeg golmana.