Bio je na stupu srama, a City ga je bešćutno protjerao. Sada ima novi klub

Benjamin Mendy (30) potpisao je za švicarski Zurich kao slobodan igrač nakon što je raskinuo ugovor s Lorientom.

Sada član osmoplasirane ekipe švicarskog prvenstva do prije četiri godine imao je apsolutno sve. Bio je prvak svijeta s Francuskom i velika zvijezda Manchester Cityja.

Međutim, onda ga je privela britanska policija pod optužbama za teška kaznena djela. Teretili su ga za čak šest silovanja i jedan pokušaj silovanja.

MendyCITY

Mendy je završio u pritvoru, a klub ga se odrekao. Mendy je uporno ponavljao da je nevin, ali gotovo nitko mu nije vjerovao. No, prije godinu i pol oslobođen je optužbi i vratio se nogometu.

Ugovor mu je završio sa Cityjem pa je otišao u francuski Lorient, ali ni tamo nije bio poželjan. Navijači su ga odmah po dolasku prozvali “silovateljem“.

Mendy je posljednji nastup za klub koji je ispao u drugu francusku ligu odigrao još ljetos. Dok je čekao novi angažman, trenirao je samostalno uz pomoć osobnog trenera.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime