Bišćanov debi iz snova: Uvjerljiva pobjeda Hrvatske U-21!

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine odlično je započela mandat novog izbornika Igora Bišćana te uvjerljivo slavila u gostima kod Mađarske.

Uoči novog kvalifikacijskog dvoboja u borbi za plasman na Europsko prvenstvo 2021. godine, Hrvatska U-21 odigrala je prijateljski susret u Mađarskoj, pod vodstvom novog izbornika Igora Bišćana.

‘Mladi Vatreni’ poveli su u devetoj minuti pogotkom Kulenovića, a izjednačio je Biro u završnici prvog poluvremena.

U drugom je dijelu mlada hrvatska reprezentacija zabila čak tri pogotka te u konačnici slavila rezultatom 4:1, a strijelci su bili Đurasek, Posavec i Soldo.

U kvalifikacijskoj grupi, Bišćanove izabranike nakon uvodnog domaćeg poraza od Škotske čeka gostovanje kod San Marina, a ta je utakmica na rasporedu u ponedjeljak, 14. oktobra.