BLAMAŽA REALA: Eibar ‘razmontirao’ Modrića i društvo!

Nogometaši Real Madrida doživjeli su pravu blamažu na gostovanju kod Eibara u sklopu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Baskijska momčad je razmontirala Kraljeve s čak 3:0!

Eibar je prije reprezentativne pauze odigrao dvije vrlo dobre utakmice. Kod kuće je pobijedio Alaves 2:1, u gostima uzeo bod Valladolidu (0:0), a vrhunac odlične forme je današnji trijumf protiv Real Madrida.

Nakon prvog poluvremena Eibar je vodio s 1:0 pogotkom Argentinca Gonzala Escalanta u 16. minuti susreta.

U nastavku drugog dijela Eibar je ponovno šokirao Solarijevu momčad. Domaćini su u 52. poveli s 2:0 nakon što je Sergio Enrich postigao sjajan gol, na asistenciju Marca Cucurelle.

Samo pet minuta kasnije, za veliko slavlje Eibara , pobrinuo se Garcia Kike, bacivši skupu momčad kraljevskog kluba na koljena.

Santiago Solari je tako doživio prvi poraz na klupi Reala, a Eibar upisao najveću pobjedu u povijesti kluba.