Boca i River remizirali u fantastičnoj atmosferi na La Bomboneri!

Prva utakmica povijesnog finala Cope Libertadores između Boce Juniors i River Platea završila je neriješeno 2:2! Golove za Bocu postigli su Abila i Benedetto, a za River Pratto i Izquierdoza (autogol).

Današnju utakmicu finala Cope Libertadores, južnoameričke Lige prvaka, gledao je kompletan nogometno svijet. U borbi za trofej igraju dva najveća rivala, Boca i River.

Povela je Boca bombom Abile u 34. minuti na kultnoj La Bombonieri koja je bila ispunjena do posljednjeg mjesta. No, samo minutu poslije Pratto loptu je projurio kroz obranu Boce i zabio za izjednačenje.

Ipak, u posljednjim sekundama prvog poluvremena Benedetto je doveo Bocu ponovno u vodstvo i izazvao erupciju oduševljenja na stadionu!

Unatoč sjajnim navijačima Boce, River se uspio vratiti autogolom Izquierdoza nakon ubačaja Ville u 67. minuti.

Nastavak velikog finala bit će za dva tjedna na Riverovom Monumentalu kada će se znati pobjednik Cope Libertadores.